м. Київ, вул. Академіка Лебедєва, 31

Про нас

ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Перевагою ЛПК Феофанія, є можливість оздоровлення працюючих без відриву від виробництва.

ОБСТАНОВКА В НОМЕРАХ

Проживання в номерах, укомплектованих меблями та побутовою технікою.

ХАРЧУВАННЯ

Ми пропонуємо нашим гостям п’ятиразове збалансоване харчування.

ТРОХИ ПРО НАС

Санаторій “Феофанія” призначений для реабілітаційно-відновного лікування за допомогою сильнодіючих природних факторів (кліматолікування, повітряні вани, вода із артезіанської свердловини, глибиною понад 260м, теренкур) та сучасних методів фізіотерапії.

ТРОХИ ПРО НАС

Проживання
Сервіс
Лікування

ПОСЛУГИ ПРОЖИВАННЯ

Безпечні та комфортні умови проживання для осіб, які мають пільги, які відповідають положенням чинного законодавства з урахуванням захворювань і інших специфічних вимог.

ПОСЛУГИ ХАРЧУВАННЯ

Ми пропонуємо: 5-разове збалансоване харчувангя. Стіл загальний № 5, дієтичний № 9. За бажанням , Ви можете замовити програму для нормалізації ваги. В неї включені екологічно чисті морепродукти з набором необхідних амінокислот, вітамінів та мікроелементів. Пропонуємо аренду банкетного залу для сімейного відпочинку та корпоративних свят.

ПОСЛУГИ ЛІКУВАННЯ

Послуги лікування відповідно до призначення лікаря при відсутності протипоказань за такими профілями: консультація кардіолога, лабораторні обстеження, ЕКГ – діагностика, УЗД в разі необхідності, водолікування (не більше 3-х видів процедур), процедури теплолікування (озокерит), апаратні фізіотерапевтичні процедури ( не більше 3-х видів), сінглетно- киснева терапія, небулайзер, фітотерапія, лікувальний ручний масаж (1 зона), механомассаж Nuga-Best, лікувальна фізкультура, теренкур, кліматотерапія.

НАША АДМІНІСТРАЦІЯ

Директор

Демченко Олександр Анатолійович

Головний адміністратор

Борщ Тетяна Анатоліївна

НАШІ ЛІКАРІ

Лікар – невропатолог (вища категорія)

Зіновьєва Людмила Олександрівна

Кардіолог-косметолог (вища категорія)

Дубовик Віктор Олександрович

Терапевт-ендокринолог (вища категорія)

Алієва Ірина Павлівна

Психолог

Шумейко Лілія Анатоліївна

Унікальність санаторно-оздоровчого комплексу Феофанія полягає у використанні кліматолікування та природних факторів,які мають в своєму складі біологічно чисті речовини. Зокрема такий спосіб лікування, як озокеритові аплікації, що розслаблюють м’язи організма та поліпшують кровообіг. Це локальна теплова процедура, яка підвищує імунітет, допомагає при хронічних запальних захворюваннях, знімає больові відчуття, а також підвищує пружність шкіри. Лікування та профілактика будуть корисні людям з проблемами опорно-рухового апарату, при розладах нервової системи, травмах. Крім того, відпочинок в Феофанії — це прекрасна можливість підтримати свій фізіологічний та емоційний стан.